Usługa dystrybucji wody pitnej z saturatora w ramach kampanii „PIJĘ WODĘ Z KRANU”, świadczona przez Wodociągi Częstochowskie,  otrzymała prestiżowy tytuł „Jurajski Produkt Roku” w kategorii „Usługa”.

Zaszczytna nagroda została wręczona w dniu 23 października br. podczas III Jurajskiego Kongresu Gospodarczego. Była to XIX edycja Konkursu, który docenia produkty i usługi charakteryzujące się nowoczesną technologią, wysoką estetyką, funkcjonalnością, jakością, jak również innowacyjnością i przydatnością dla środowiska gospodarczego.

Tegoroczne wyróżnienie stanowi rekomendację dla Przedsiębiorstwa za promocję kampanii „Piję wodę z kranu”, połączonej z ekspozycją saturatorów, z których od wczesnej wiosny do późnej jesieni serwowana jest popularna kranówka. Promowana przez Spółkę usługa ma wielowymiarowy przekaz, m.in. ma przekonać społeczeństwo, że picie wody z kranu jest bezpieczne dla zdrowia, bardzo tanie, a przy tym służy ochronie środowiska naturalnego.

Otrzymanie tytułu „Jurajski Produkt Roku” potwierdza słuszność realizowanych działań oraz umacnia czołową pozycję Spółki w branży. Nagroda ta jest kolejnym wyróżnieniem przyznanym za promowanie kampanii „PIJĘ WODĘ Z KRANU”. W czerwcu bieżącego roku Przedsiębiorstwo zostało uhonorowane Medalem Europejskim w XXX edycji prestiżowego i niekomercyjnego konkursu organizowanego przez Business Centre Club przy wsparciu Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.

Szybki kontakt

Centrala: (34) 3773199
Sekretariat: (34) 3773101
Fax: (34) 3651582
Pogotowie wodno-kanalizacyjne: 994

E-mail: poczta@pwik.czest.pl
www.pwik.czest.pl

Logo

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S.A. w Częstochowie
42-202 Częstochowa, ul. Jaskrowska 14/20
Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy w Częstochowie Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego - Nr KRS 0000057953
Kraj: Polska; województwo: Śląskie; powiat: Częstochowa, gmina: Częstochowa, miejscowość: Częstochowa
NIP: PL 5730003841, REGON: 150354701
Wysokość kapitału zakładowego: 101.074.600,00zł., pokryty w całości.
e-mail: poczta@pwik.czest.pl